۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته بندی نشده
  • 19 سپتامبر 2022 - 8:16
  • 10 بازدید
اربعین فصل بیداری جامعه اسلامی است
اربعین فصل بیداری جامعه اسلامی است

اربعین فصل بیداری جامعه اسلامی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه گفت: اربعین فصل بیداری جامعه اسلامی و حرکت جامعه شیعیان جهان یک حرکت هویت بخش، وحدت آفرین و دشمن ستیز است. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی فاطمیان در هیئت متحده حسینی تربت حیدریه اظهار کرد: محبت اهل بیت (ع) محور اصلی دوستی مسلمان‌ها است، لذا جمع‌های متفرق را […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه گفت: اربعین فصل بیداری جامعه اسلامی و حرکت جامعه شیعیان جهان یک حرکت هویت بخش، وحدت آفرین و دشمن ستیز است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی فاطمیان در هیئت متحده حسینی تربت حیدریه اظهار کرد: محبت اهل بیت (ع) محور اصلی دوستی مسلمان‌ها است، لذا جمع‌های متفرق را در کنار هم قرار می‌دهد و یک کنگره عظیم را ایجاد می‌کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه با اشاره به آیه ۴۰ سوره حج بیان کرد: این آیه اشاره به این دارد که هر کس خدا را یاری کند خدا او را یاری و منظور از یاری خدا یاری دین خداست.

وی گفت: امام حسین (ع) برای یاری دین خدا قیام و خداوند نیز او را یاری کرد و پیروز شد و اکنون بعد از ۱۴۰۰ سال تمام عالم خونخواه امام حسین (ع) هستند.

فاطمیان تصریح کرد: اگر امید به پیروزی در جامعه باشد آن جامعه پویا است و تمام سعی دشمن نا امید کردن جامعه ماست انشاالله پرچم این نظام به دست صاحب اصلی آن خواهد رسید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه ادامه داد: در روایت داریم که کسی که زیارت اربعین را انجام دهد گناهان گذشته او بخشیده می‌شود.

وی گفت: دشمنان نظام به نقش و میزان اثر گذاری اربعین پی برده و دنبال ضربه زدن به این حرکت فرهنگ ساز هستند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Arabic AR English EN Persian FA